המותג שלכם כעסק יוקרתי

מיתוג העסק ככלי שיווקי

מיתוג הוא אומנות בפני עצמה שטומנת בחובה פוטנציאל עצום להגדלת העסק שלכם ושיפור המוניטין שלו. ברמת העקרון, ככל שתחשפו את לקוחותיכם או לקוחותיכם הפוטנציאלים למותג שלכם ביותר חזיתות כך הסיכוי שלכם למכור יותר הוא גבוה יותר וכך גם ערך המותג שלכם כעסק יוקרתי ששמו מתנוסס במקומות רבים.

מה הם הכלים השיווקיים שברשותי אם ברצוני למתג את העסק?

ראשית, אלמנטים רבים בעסק יכולים לשרת אותנו כקנבס לפרסומת לעסק כגון: פרסום על רכבי העסק, שילוט על מבני העסק, שלטי פרסומת, מוצרים פרסום ממותגים(עטים, ספלים, מחזיקי מפתחות, זיכרונות ניידים וכו’) ועוד.

ישנם גם כלי שיווק חד פעמיים כמו פליירים, כרטיסי ביקור ושקיות אריזה חד פעמיות. אנו נתמקד באותם כלים חד פעמיים והערך המוסף שלהם בעיניי הלקוח אבל ראשית טיפ קטן בעניין מיתוג.

אילו אמצעי מיתוג הם הכדאיים ביותר לעסק שלי?

רמת המיתוג של העסק שלך תלויה כמובן בתקציב שלכם. כשאנו משתמשים במיתוג פרסומי יקר כמו שילוט לעסק ומיתוג הרכבים קשה לנו לעמוד את הרווחיות שאותו מהלך מקנה לעסק, אך אין שום ספק כי יש לו השפעה חיובית על העסק. כאשר אנו בוחרים באמצעי פרסום חד פעמיים אנו בעצם מקווים לממן את פעולת הפרסום על ידי משיכת לקוחות באמצעותו. פליירים שקוראים ללקוחות פוטנציאלים לבקר את המאפייה השכונתית שלנו צפויים למשוך מספר מבקרים בעקבות אותו פרסום.

בגלל הערך המיידי של סוג הפרסום הזה אנו ממליצים לכם להשתמש בנדיבות בכלי מיתוג שיווקיים שימשכו לקוחות לבית העסק שלכם ולא לפחד להשקיע כסף בכלים שיגדילו את הכנסותיכם.

שקיות ניילון ככלי מיתוג שיווקי?

כעסק שמספק שקיות ללקוחותיו ושואף למצב את עצמו כעסק מכובד ואטרקטיבי שקיות ממותגות הם אלמנט הכרחי.

בואו ניקח את דוגמת המאפייה ממקודם. כאשר לקוח שיצא מהמאפייה נושא שקית עם לחמניות חמות וריחניות וחולף על פני אנשים אחרים ברחוב, גם הם נחשפים לעסק שלכם ומזכירים לעוברים ושבים על קיומכם. כאשר הלקוח שלכם הגיע הביתה הוא צפוי להיתקל בשקית הממותגת שלכם שוב ושוב וכך גם בתת מודע אותו לקוח מפתח זיקה כלשהי לבית העסק שלכם. זוהי הסיבה מדוע שקיות ממותגות הם כלי שיווקי יעיל ורווחי לכל עסק באשר הוא.

 

מחפשים שקיות ואריזות ממותגות לעסק? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

מיתוג העסק ככלי שיווקי

ראשית, אלמנטים רבים בעסק יכולים לשרת אותנו כקנבס לפרסומת לעסק כגון: פרסום על רכבי העסק, שילוט על מבני העסק, שלטי פרסומת ומוצרים פרסום ממותגים.

קרא עוד >

חוק האריזות ומשמעותו

החוק להסדרת הטיפול באריזות התשע"א (חוק האריזות) הוא חוק שנכנס לתוקף בשנת 2011. ובעצם מטיל על יצרנים ויבואנים את אחריות המחזור.

קרא עוד >

במה לבחור? שקיות חלקות או ממותגות?

שקיות ניילון מודפסות הם כמובן אטרקטיביות יותר מאשר שקיות חלקות אך האם יש לנו צורך למתג את המוצרים שלנו בכל מחיר?

קרא עוד >

מה ההבדל בין שקיות דאפי, דליה ושקיות גופיה?

אלו הם שלושת הסוגים הנפוצים של שקיות נשיאה מפוליאתילן .

קרא עוד >