מאמרים

איפה לקנות שקיות פסגור

בחיפוש אחר שקיות פסגור איפה לקנות זו השאלה שעולה אצל רוב בתי העסק. על מנת שתוכלו לחסוך לעצמכם זמן והוצאות גבוהות, אתם יכולים להזמין שקיות איכותיות הנסגרות בצורה קלה ונוחה, דרך האתר המקצועי שלנו. אנחנו בחברת קליבנר עמיחי בע”מ מייצרים את שקיות הפסגור במפעל הותיק שלנו ומספקים למאות בתי עסק וחברות בכל שנה את השקיות האיכותיות ביותר. שקיות הפסגור משמשות לאחסון ושמירה על מוצרים וחלקים בחברות הפארמה בישראל, במוסכי רכב, ברשתות מזון ובמגוון רחב של תחומים עסקיים.

איך מזמינים כמויות גדולות של שקיות עם סגירה?

אם אתם רוצים לחסוך בעלות על שקיות מסוג פסגור, כדאי לכם להזמין כמות גדולה שתשמש אתכם לטווח הארוך. אנחנו בחברת קליבנר עמיחי בע”מ מציעים לכם לבצע הזמנה של שקיות פסגור אטומות בכמות גדולה בכל הזמנה ובכך להוזיל את המחיר באופן משמעותי לכל שקית. שקיות פסגור אטומות המיוצרות במפעל שלנו עומדות בתקנים המחמירים ביותר ומספקות יכולת איטום טובה במיוחד.

האם אפשר לעצב שקיות מסוג פסגור?

רוצים להוסיף מיתוג לשקיות שלכם? אנחנו בחברת קליבנר עמיחי בע”מ מציעים לייצר לכם שקיות פסגור מודפסות עם הכיתוב והלוגו שלכם. שקיות פסגור מודפסות מאפשרות לכם למכור מוצרים בגדלים שונים עם מיתוג המוצר או החברה שלכם. בעזרת המעצבים הגרפיים המקצועיים שלנו, נוכל לתכנן עבורכם את העיצוב המתאים ביותר לשקיות נסגרות לכל מוצר שאתם מוכרים ללקוחות שלכם.

מה המחיר של שקיות מסוג פסגור?

רוצים לדעת מה המחירים שלנו באתר? זה הזמן להיכנס לקטלוג המוצרים שלנו ולמצוא את המחירים לשקיות פסגור. המחירים באתר שלנו הם המשתלמים ביותר שתמצאו לשקיות פסגור איכותיות המיוצרות בארץ עם פיקוח מלא של אנשי מקצוע במפעל הותיק שלנו.

שקיות פסגור איפה לקנות ואיפה אפשר לקבל עם משלוח?

בחיפוש אחרי סוגים שונים של שקיות פסגור איפה לקנות היא השאלה שעולה אצל כל בית עסק הנדרש להשתמש בשקיות אטומות. אם השאלה הזו עלתה גם אצלכם, תדעו שיש לכם תשובה – חברת קליבנר עמיחי בע”מ תייצר עבורכם את שקיות הפסגור במפעל הייצור המקצועי בישראל ואתם תקבלו את השקיות שלכם דרך שירות משלוחים יעיל ומהיר עד לבית העסק בטווח הזמן הטוב ביותר האפשרי מבחינתנו.

מחפשים שקיות ואריזות ממותגות לעסק? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

מיתוג העסק ככלי שיווקי

ראשית, אלמנטים רבים בעסק יכולים לשרת אותנו כקנבס לפרסומת לעסק כגון: פרסום על רכבי העסק, שילוט על מבני העסק, שלטי פרסומת ומוצרים פרסום ממותגים.

קרא עוד >

חוק האריזות ומשמעותו

החוק להסדרת הטיפול באריזות התשע"א (חוק האריזות) הוא חוק שנכנס לתוקף בשנת 2011. ובעצם מטיל על יצרנים ויבואנים את אחריות המחזור.

קרא עוד >

במה לבחור? שקיות חלקות או ממותגות?

שקיות ניילון מודפסות הם כמובן אטרקטיביות יותר מאשר שקיות חלקות אך האם יש לנו צורך למתג את המוצרים שלנו בכל מחיר?

קרא עוד >

מה ההבדל בין שקיות דאפי, דליה ושקיות גופיה?

אלו הם שלושת הסוגים הנפוצים של שקיות נשיאה מפוליאתילן .

קרא עוד >