מאמרים

שקיות ניילון לעסק

רוצים שקיות מניילון איכותיות לעסק שלכם? שקיות מניילון מזמינים רק אונליין!

היום אתם יכולים להזמין שקיות ניילון לעסק עם משלוח עד אליכם. אנחנו בחברת קליבנר עמיחי בע”מ מציעים לכם להזמין דרך האתר שלנו את שקיות הניילון האיכותיות ביותר. מפעל הייצור שלנו מייצר שקיות מכל סוג עם המכונות המתקדמות ביותר לייצור של שקיות מפוליאוריתן ומפלסטיק. את השקיות אתם יכולים להזמין בחבילות ולחסוך במחיר של כל שקית ולהינות משירות משלוחים מקצועי עד אליכם.

איפה אפשר להזמין שקיות עם הדפסה?

מלבד ייצור של שקיות מניילון ומפוליאוריתן, אנחנו מספקים גם שירות הדפסה איכותית על שקיות. דרך האתר המקצועי שלנו תוכלו להזמין הדפסה על שקיות בכל צבע ובכל עיצוב לבית העסק שלכם. אנחנו בחברת קליבנר עמיחי בע”מ נדאג לספק לכם את עיצוב ההדפסה על שקיות המקצועי ביותר עם המעצבים הגרפיים המצויינים שלנו. את העיצוב הגרפי תוכלו לשלוח אלינו או שתתנו למעצבים הגרפיים שלנו לעצב את הכיתוב על השקיות עבורכם. העיצוב על השקיות יכול להיות ייחודי או מתוך תבנית קבועה ובהתאם לצבע השקית שבחרתם. ההדפסה נעשית עם ציוד מתקדם על מנת לשמור על ההדפס בצורה הטובה ביותר על הניילון.

מה המחיר להדפסה של שקיות מניילון?

מעוניינים בהצעת מחיר להדפסה של שקיות מניילון? זה הזמן ליצור קשר עם הצוות שלנו בחברת קליבנר עמיחי בע”מ ולבקש הצעת מחיר להדפסה על שקיות ניילון עם העיצוב הנדרש לכם. אנחנו מספקים איכות הדפסה על שקיות ניילון ברמה גבוהה במיוחד עם מכונות ההדפסה המתקדמות שלנו במפעל. יש לנו את היכולת הטכנית להדפיס על כמות גדולה של שקיות ולספק לכם את השקיות המודפסות בתוך זמן קצר יחסית ובאיכות מושלמת.

חברת קליבנר עמיחי בע”מ מציעה – שקיות ניילון לעסק

צוות חברת קליבנר עמיחי בע”מ מציע לכם להזמין שקיות ניילון לעסק דרך חנות האון ליין באתר, או לחילופין ליצור קשר ישירות עם נציגי החברה דרך מספר הטלפון המופיע בראש האתר. אנחנו נייצר עבורכם שקיות מניילון איכותיות במיוחד ונבצע את ההדפסה על פי העיצוב המתאים ביותר לעסק שלכם. רוצים לקבל עוד פרטים על השירותים שאנחנו מספקים במפעל הייצור שלנו? זה הזמן ליצור איתנו קשר ולקבל את כל הפרטים הרלוונטיים לבית העסק שלכם!

מחפשים שקיות ואריזות ממותגות לעסק? השאירו פרטים ונחזור אליכם עם הצעת מחיר

מיתוג העסק ככלי שיווקי

ראשית, אלמנטים רבים בעסק יכולים לשרת אותנו כקנבס לפרסומת לעסק כגון: פרסום על רכבי העסק, שילוט על מבני העסק, שלטי פרסומת ומוצרים פרסום ממותגים.

קרא עוד >

חוק האריזות ומשמעותו

החוק להסדרת הטיפול באריזות התשע"א (חוק האריזות) הוא חוק שנכנס לתוקף בשנת 2011. ובעצם מטיל על יצרנים ויבואנים את אחריות המחזור.

קרא עוד >

במה לבחור? שקיות חלקות או ממותגות?

שקיות ניילון מודפסות הם כמובן אטרקטיביות יותר מאשר שקיות חלקות אך האם יש לנו צורך למתג את המוצרים שלנו בכל מחיר?

קרא עוד >

מה ההבדל בין שקיות דאפי, דליה ושקיות גופיה?

אלו הם שלושת הסוגים הנפוצים של שקיות נשיאה מפוליאתילן .

קרא עוד >